Ekholt Fysioterapi & Manuellterapi

Ekholt Fysioterapi & Manuellterapi er en klinikk på Ekholt i Rygge kommune. Du finner oss i 2. etasje over Dør & Vindu Moss AS og Moss Bad & Vvs Senter AS - Baderingen.

Ekholt Fotterapi har åpnet her i lokalene hos oss.

Tren hos oss

Vi har 3 forskjellige typer abonnementer

Obs: Vi har ikke gardrobe eller dusj.

Fysioterapeutene

Mari Bay Hammer

Mari Bay Hammer, manuellterapeut

Mari jobber uten trygderefusjonsavtale og har derfor mulighet til å ta i mot nye pasienter. Hun jobber etter kl 16 to dager i uken. Ta kontakt med Mari direkte på telefon: 452 29 002

E-post: mari@ekholtfysio.no

Lola van Litsenburg

Lola van Litsenburg, fysioterapeut

Aktiv med Artrose.

E-post: lola@ekholtfysio.no

Mirjam Håland Moe

Mirjam Håland Moe, fysioterapeut

Aktiv med Artrose. Lymfødembehandling.

E-post: mirjam@ekholtfysio.no

Sissel Reierse

Sissel Reiersen, fysioterapeut

Aktiv med Artrose.

E-post: sissel@ekholtfysio.no

Turid Rosenborg

Turid Rosenborg, fysioterapeut

Aktiv med Artrose.

E-post: turid@ekholtfysio.no

Ole Reidar Johansen

Ole Reidar Johansen, manuellterapeut

Ultralyddiagnostikk og injeksjonsbehandling. Akillesstudien.

E-post: ole@ekholtfysio.no

Kontaktinformasjon

Adresse: Ekholtveien 114, 1526 Moss     Telefon: 69265883

Vi har åpent mandag til fredag fra 08:00 til 16:00.

Lunsj fra 12:00 til 12:30.

Ventetid og prioriteringer

Våre fysioterapeuter med trygderefusjonsavtale har dessverre veldig lite ledig kapasitet. Derfor prioriteres nyopererte og pasienter med nyoppståtte problemstillinger. Pasienter med kroniske plager vil dessverre ikke prioriteres. Har du vært i behandling her tidligere, gir det ikke rett til prioritet.

OBS! Pasientbetaling ved uteblivelse fra time

For bestilt time som ikke benyttes, dvs. at pasienten uteblir uten varsel eller avbestiller (uansett årsak) senere enn kl 12.00 dagen før så vil pasienten avkreves honorartakst (egenandel + refusjonstakst). Dette dekkes da ikke av folketrygden.